Стабілізація ситуації в глобальній економіці не сприяла зниженню ризиків, вважає керуючий директор Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крістін Лагард.
Світова економіка рухається в трьохшвидкісному режимі, в рамках якого низка країн, в основному, що розвиваються, почуваються добре, в певній групі країн економіка поступово відновлюється, і нарешті, є група "відстаючих" - Єврозона і Японія.
На її думку, саме такий формат руху світової економіки може спровокувати виникнення нових дисбалансів і ризиків, повідомляє телеканал "Росія 24".
"У результаті трьохшвидкісного режиму країнам доведеться збільшити запас міцності і підсилити нагляд за банками, оскільки розвинені країни вдаються до ультрам'якої грошово-кредитної політики. Наслідки такої політики можуть негативно позначитися на економіці країн, що розвиваються", - зазначила Лагард.
Ще одним приводом для занепокоєння, на її погляд, є відсутність зв'язку між динамікою на фінансових ринках і в реальному секторі економіки.
"У дуже великому числі країн поліпшення на фінансовому ринку не перетворилося на поліпшення в реальному секторі і не вплинуло позитивно на життя людей", - зазначила Лагард.
Коментарі