Понеділок, 05 серпня 2013 17:31

Свавіллю чиновників буде край - міністр юстиції

Міністр юстиції України Олена Лукаш підписала Наказ щодо внесення змін до Наказу Мін'юсту "Про затвердження форм рішень державного реєстратора прав на нерухоме майно та вимог до їх оформлення", згідно з яким державний реєстратор зобов'язаний навести вичерпний перелік підстав, що стали причиною відмови ним в державній реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

Про це розповіли Gazeta.ua у консалтинговій компанії "Де Факто".

"Державний реєстратор повинен обов'язково повідомити вичерпні підстави відмови громадянину у реєстрації речових прав. Населення отримає інформацію про всі обставини відмови, що зменшить кількість повторних звернень до реєстраційних служб", - заявила Олена Лукаш.

За її словами, таким чином буде покладено край свавіллю чиновників, які могли безпідставно відмовляти громадянам.

Це дозволить заощадити кошти громадян, оскільки їм не потрібно буде під час кожного звернення до реєстраторів оплачувати свої послуги.

Виключний перелік підстав для відмови у реєстрації визначений Законом України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".

Міністр юстиції попередила про персональну відповідальність державних реєстраторів щодо їх обов'язку зазначати вичерпний перелік підстав відмови у державній реєстрації.

Зараз ви читаєте новину «Свавіллю чиновників буде край - міністр юстиції». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

6

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 733
Голосування Як оцінюєте судову систему після вироку Стерненку?
  • Судової системи в Україні не існує. Є телефонне право президента
  • Вбивця і викрадач людей Степаненко отримав те, що заслужив
  • Українська судова система – це Портнов
  • Хто такий Стерненко?
  • Мені байдуже. Я виїхав з країни, або планую це зробити
Переглянути