субота, 09 лютого 2019 21:10

Не паліть мости: як правильно звільнитися з роботи

Не паліть мости: як правильно звільнитися з роботи
Про рішення звільнитися розкажіть вашому безпосередньому керівнику. Не варто завчасно ділитися планами з колективом. Фото: Depositphotos

Порівняно з попередніми роками пришвидшився потік кадрів. Українці частіше змінюють роботу через невиплату чи затримку зарплати, хамське відношення керівництва, неграмотне управління персоналом, нестабільність компанії.

Щоправда до звільнення потрібно підходити серйозно. Не варто скандалити з керівництвом чи байдикувати на роботі, коли знайшли вигідніший варіант, пише Work.ua.

Не розповідайте всім про звільнення

Про рішення звільнитися розкажіть вашому безпосередньому керівнику. Не варто завчасно ділитися планами з колективом. Інколи це може зіграти не на вашу користь. Тоді до керівництва дійде викривлена інформація про вас. Це потенційно може затягнути процес звільнення.

Не ставте начальника перед фактом

Не відкладайте до останнього розмову з керівництвом про звільнення. Повідомляйте про це завчасно. Адже вам потрібно завершити всі справи, компанії - знайти нового співробітника. Якщо ви чітко вирішили змінити роботу, підготуйте кілька аргументів у свій захист. Як правило керівництво запитає про причини звільнення. Можливо запропонує вищу заробітну плату чи посаду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Звільнили з роботи: як не впасти в депресію і швидко знайти роботу

Не лінуйтеся

В останні робочі дні потрібно виконувати роботу настільки добре, наскільки це можливо. Завершіть і підготуйте справи, щоб передати їх наступнику. Залиште колегам всі необхідні документи, контакти та паролі. Не залишайте без відповіді електронні листи.

Не паліть мости

Не потрібно скандалити. Тримайте свої емоції при собі, навіть коли ви більш ніж упевнені, що більше ніколи не зустрінетеся з колегами. Краще підтримувати цивілізовані відносини і залишитися зі всіма друзями.

В Україні пропонують на 4 дні збільшити відпустку. Крім того, за умови підписання відповідного договору, збільшити тривалість робочого дня до 12 годин. За додаткові години обіцяють доплачувати. За кожну додаткову годину роботи, якщо їх більше 120 за рік, працівник отримуватиме потрійну оплату.

Зараз ви читаєте новину «Не паліть мости: як правильно звільнитися з роботи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8642
Голосування На яку допомогу від Європи та світу Україні варто розраховувати після війни?
  • Польща обіцяє "план Маршалла" - велику програму фінансової підтримки
  • Списання всіх боргів за зовнішніми кредитами
  • Всі кошти від конфіскації майна та ресурсів РФ у світі
  • Допомоги не буде. Обмежаться підтримкою біженців
  • Мені байдуже
Переглянути