
Доходи з депозитів повинні оподатковуватися 5-процентним податком, а не 25-процентним, і тільки з 2015 року.
Таку думку висловив керівник Інформаційно-аналітичного центру Forex Club Україна Микола Івченко в ефірі Українського радіо.
"Думаю, що 5% - це та цифра, від якої можемо починати "танцювати". Всі чудово розуміють, що тривалий період податку на доходи депозитів не було. Відповідно, потрібно колись починати оподатковувати. Інші інструменти обкладаються - чому депозити не обкладаються? 10% - забагато для початку. Починати треба з невеликого розміру. Як правило, це стандартні цифри - 3-5%. У Податковому кодексі прописано 5%, по-моєму, з 2015 року", - сказав Івченко.
За його словами, добробут населення не постраждає від 5-відсоткового податку на доходи від депозитів.
"Десь у 2015 році, коли ми відносно стабільно проживемо у фінансовому секторі, банківській системі, можна оподатковувати за 5%. Не думаю, що це буде велика втрата. Тоді депозити будуть постійно рости, населення навіть не помітить ці 5%. Не буде якогось великого невдоволення", - зазначив Івченко.
Нагадаємо, народний депутат від фрації Партії регіонів Євген Сігал у поданому до Верховної Ради законопроекті запропонував запровадити 25-процентну ставку оподаткування доходів фізичних осіб, отриманих у вигляді відсотків на депозити.
Коментарі
3Да у нас разве это правительство?Это секта душегубов под управлением Карабаса-Барабаса
"Заплати и иди дальше" - так Вам скажет грабитель в темном переулке. Сначала 5%, а потом поглядим, может и разденут. Так что, готовьте ваши денежки...
Банківський сектор нічого не продукує і тому абсолютно нічого реально додати не може. Самі принципи функціювання банківської системи, що утвердилися у глобалізованому ZOGом світі побудовані на жидівському лихварстві. Це принципи, коли непродуктивна паразитична і химерна банківська надбудова домінує над реальною економікою, робить реальну економіку своїм маргінальним додатком. А це абсурд, який заведе людство у глухий кут. Що там казати заведе. Вже завела! Чіткі обриси цього тупику почали вимальовуватися у 2008 році, коли один американський банк призвів до системної світової економічної рецесії.