Ціни на туристичні путівки під час травневих свят зросли на 10%. У турфірмах українці створили черги, яких не було вже кілька років. Бронювати місця вони почали ще два місяці тому. Найбільший попит на Європу. Єгипет та Туреччина вже не популярні, бо приїлися.
У туристичних компаніях справжній ажіотаж. Кількість охочих узяти путівку на відпочинок за кордон під час травневих свят у деяких компаніях зросла втричі. Якщо торік деякі групи до Європи взагалі залишалися несформованими, то нині турфірми набирали додаткові.
– Ті, хто збирається поїхати на травневі свята, вони мали звернутися до турагентства 2 місяці тому, тому що зараз більшість туристичних поїздок викуплені і розпродані. Може безвізові країни або хтось відмовився, наприклад, - розповів Ігор Захарченко, директор туристичного агентства.
У менш відомих компаніях попит теж вищий, ніж торік, однак вільні місця ще можна знайти. Найпопулярніший напрямок на травневі свята – Європа, місто - Париж. Автобусний тур туди через усю Європу коштує понад $720. Найдешевша мандрівка - автобусом до Угорщини, віддати доведеться близько $160. Ще один європейський хіт сезону – Прибалтика. Місця розкупили вже давно. А от до колись модних Туреччини та Єгипту попит невисокий - приїлися.
– Декого цікавить сонце, і що стосується нашої компанії, тоді вибирають Канари. Якщо екскурсійні програми – Іспанія, Італія. Там програми на тиждень, якраз людина вкладається в цей час, - каже Наталя Барсукова, директор туристичного агентства.
Загалом путівки подорожчали на 10%. Як кажуть туроператори, європейські готелі трохи підняли ціни. Втім, після свят ті знову поповзуть донизу.
За матеріалами ICTV, УНІАН.




















Коментарі