Під час карантину українці, незалежно від рівня доходу, збільшили закупівлі продуктів тривалого зберігання та води.
Зросли замовлення доставки готової їжі та продуктів додому. Щоправда, категорія населення з доходами до 20 тис. грн у місяць, стала рідше користуватися послугами ресторанів. свідчать результати маркетингових досліджень CBR.

Покупки побутової техніки, одягу чи взуття відійшли на другий план.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Домашні продукти із села тепер можна купити онлайн
Водночас рідше українці стали скуплятися у невеликих магазинах поблизу будинку. Перевагу віддають закупівлям на тиждень у великих мережевих супермаркетах.
В умовах карантину зросла популярність безготівкових платежів. Найбільше оплати картками зросли у сегменті кафе та ресторанів, які працюють на доставку. Частіше у такій спосіб стали розраховуватися на АЗС.
Третина опитаних українців кажуть, що знадобиться 5000-9999 грн, якщо карантин подовжать. Кожен п'ятий пояснює, що треба в межах 10 000-14 999 грн. Ще 17% респондентів - понад 15 000 грн. До 5000 грн вистачить 15% громадян, щоб протриматися до закінчення карантину.
Коментарі
Поезія завжди краще ніж проза. А поезія Олега Лишеги точно краща ніж нікудишня
проза пана Кокотюхи, Ірени Карпи і Люко Дашвар.
Ти щось читав з Лишеги?
Я читав і Лишегу , і Карпу , і Дереша , і Кокотюху ( не всіх авторів ,
щоправда , дочитав до кінця ) , і інших. Тому мені є з чим порівнювати і слова мої взяті не зі стелі. А поезія краща за прозу тому , що як казав Бродський , поезія - це вища форма людської мови. Наша проза , т. зв. укрсучліт , дуже попсова і вторинна. Наприклад Т. Малярчук , таке враження , що дівчинка начиталась Бориса Віана , і пішла шпарити .
А Карпа - це взагалі попса.