середа, 30 квітня 2014 11:42

На продажі жіночих суконь заробляють від 5 тисяч гривень

На продажі жіночих суконь заробляють від 5 тисяч гривень
Фото: osobaya-sterva.livejournal.com

Бухгалтер Яна Баланенко з Херсону на продажі жіночих суконь щомісяця має 5 тис. грн додаткового підробітку. Вона поставляє сукні в магазини жіночого одягу та продає через інтернет.

"Торік йшла на весілля, хотілося якогось оригінального плаття. В Херсоні обійшла всі магазини, але нічого цікавого не знайшла. Засіла в соцмережі. Там сподобалось кілька недорогих суконь, але виявилось, що їх везуть з Китаю. Чекати треба місяць. Захопилася товарами в мережі, знайшла виходи на українські фабрики. Купувати в них вигідніше, товар йде 2-3 дні. Оптові партії невеликі, а одяг ексклюзивний", - розповіла Баланенко.

У справу треба вкласти мінімум 2 тис. грн. З кожного плаття жінка має мінімум 30 грн доходу. На випускних - більше 100 грн.

"Я починала з того, що з кожної фабрики замовляла по кілька суконь. Це важливо, бо треба подивитися яка тканина, крій, як сукня сидить по фігурі. Що підійшло залишила собі, решту понесла на місцевий ринок та в магазин. Там звикли працювати за старою системою. Більшість продавців їдуть на Одеський ринок і звідти везуть товар. Оригінальні моделі в мене одразу розбирають. Там роблю націнку ще 20%. Гроші сплачують одразу", - зазначила жінка.

Також виставляє фото суконь у соцмережах.

"Займатися треба чимось одним: або жіночим, або чоловічим одягом. Якщо брати весь асортимент, потрібно постійно сидіти за комп'ютером. Люди часто задають питання про розміри, колір, тканину. Якщо швидко не відповісти, не замовляють. Нормально, якщо в місяць через мережу є 20-25 замовлень. Ще стільки ж я віддаю в магазині і на торговельні точки", - зауважила Баланенко.
Сукні купує оптом. На українських дрібних фабриках це від 5 штук.

"Останнє моє замовляння на фабриці "Мірамод". Оптом сукні там продають по 130-150 гривень. В магазині їх продаватимуть по 300 гривень", - підсумувала вона.

Зараз ви читаєте новину «На продажі жіночих суконь заробляють від 5 тисяч гривень». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути