Ексклюзиви
Середа, 24 березня 2021 10:37

На чому українці економлять найбільше

На чому українці економлять найбільше
Українці молодші 60-ти років частіше згадують про те, що почали економити на відпустці. Фото: unsplash

Українці найчастіше економлять на відпочинку, одязі та харчових продуктах.

Про це йдеться в результатах опитування компанії Research & Branding Group.

"Українці молодші 60 років частіше згадують про те, що почали економити на відпустці. Таких у середньому 55 відсотків. Також вони заощаджують на дозвіллі та розвагах - 44 відсотки. Особи пенсійного віку частіше говорять про економію на харчових продуктах - 60 відсотків, на лікуванні та медикаментах - 50 відсотків, на комунальних витратах - 37 відсотків", - йдеться в результатах дослідження.

Згідно з ними, люди з середньою спеціальною та нижчим рівнем освіти у відповідях частіше згадують про економію на одязі та взутті. Таких у середньому 55%. Ці опитані розповідають, що заощаджують на харчових продуктах - 50%, лікуванні та медикаментах - 37%, комунальних витратах - 35%.

"Українці з вищою освітою частіше згадують про економію на придбанні великої побутової техніки - 35 відсотків, нерухомості - 32 відсотки, предметах розкоші - 28 відсотки", - пояснюється у результатах опитування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто відповідальний за пенсії в Україні - опитування

Зазначається, що за останні 2 роки українці стали частіше заощаджувати на відпочинку та відпустці - таких 51% проти 47%, на дозвіллі й розвагах - 41% проти 36%, на предметах розкоші - 23% проти 18%.

"З іншого боку, сьогодні рідше згадуються такі статті економії, як комунальні витрати - 28 відсотків проти 37, освіта - 7 відсотків проти 12, зв'язок - 14 відсотків проти 17, дрібна побутова техніка - 26 відсотків проти 29", - додають дослідники.

93% українців вважають, що тарифи на електроенергію, газ і тепло для населення є завищеними. Лише 3% вважають їх оптимальними, а 0,4% - заниженими.

Зараз ви читаєте новину «На чому українці економлять найбільше». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 26738
Голосування Чи подорожчають продукти через відміну державного регулювання цін?
  • Так, виробники і магазини скористаються цим
  • Так, але подорожчають тільки найпопулярніші товари
  • Ні, будуть лише сезонні коливання цін
  • Деякі товари подешевшають
  • Державне регулювання - це радянський пережиток. Його треба відмінити
Переглянути