вівторок, 18 лютого 2025 19:34

Країни G7 обговорять зниження ліміту цін на нафту для удар по економіці РФ - ЗМІ

Країни G7 обговорять зниження ліміту цін на нафту для удар по економіці РФ - ЗМІ
Країни G7 планують змінити ліміт цінна нафту. Фото: Pixabay

Країни Великої сімки (G7) планують змінити ліміт цін на нафту.

Такі дії зменшать доходи Москви. Про це повідомляє Bloomberg.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ціни на нафту поповзли вгору: в чому причина

Проєкт заяви показує, що країни G7 можуть доручити своїм міністрам фінансів колективно переглянути ліміт вартості на сиру нафту. Наразі він встановлений на рівні 60 доларів за барель і був запроваджений для того, щоб обмежити доступ Кремля до нафтодоларів.

Цей крок буде частиною зусиль, спрямованих на підвищення вартості війни в Україні для Росії, щоб "стимулювати її до переговорів про реальний мир".

Наскільки всі країни G7 підтримують документ у його теперішньому вигляді, наразі незрозуміло. Дипломати продовжать переговори щодо його тексту. У так званому нульовому варіанті також згадуються "війська і ресурси на місцях у поєднанні з надійним міжнародним наглядом для контролю за дотриманням узгоджених ліній".

У Генштабі підтвердили ураження трьох об'єктів енергетичної інфраструктури РФ. Наслідок успішної операції уражено Ільський нафтопереробний завод у Краснодарському краї.

Зараз ви читаєте новину «Країни G7 обговорять зниження ліміту цін на нафту для удар по економіці РФ - ЗМІ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8642
Голосування На яку допомогу від Європи та світу Україні варто розраховувати після війни?
  • Польща обіцяє "план Маршалла" - велику програму фінансової підтримки
  • Списання всіх боргів за зовнішніми кредитами
  • Всі кошти від конфіскації майна та ресурсів РФ у світі
  • Допомоги не буде. Обмежаться підтримкою біженців
  • Мені байдуже
Переглянути