Четвер, 15 листопада 2012 11:26

Колесніков отримав мільйонне замовлення на новорічні подарунки

Колесніков отримав мільйонне замовлення на новорічні подарунки
Компанія "Конті" - з групи віце-прем'єра Бориса Колеснікова. Фото: marketnews.com.ua

Виконавча дирекція Фонду соцстрахування з тимчасової втрати працездатності 13 листопада акцептувала пропозицію ПрАТ "ВО "Конті" на поставку у період з 3 по 17 грудня до регіональних відділень фонду 4,32 млн дитячих новорічних подарункових наборів на суму 98,33 млн грн.

Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".

Набори вагою 450 г коштуватимуть 22,74 грн/од.

Крім того, як зазначається у повідомленні, до складу наборів має входити 45 г шоколадних цукерок, не менше 50 г шоколадного батончика, плитки шоколаду, шоколадної медалі або шоколадної фігурки Діда Мороза, Снігуроньки, звірят. Цукерок із помадним корпусом на вафельній та праліновій основах має бути 165 г, цукерок із збивним корпусом та з корпусом крем-брюле - 110 г. Решту мають складати карамель, печиво, вафлі тощо.

"Масова частка шоколадної маси в шоколадних виробах повинна складати не менше 40 %. Масова частка какао-продуктів у шоколадній масі повинна складати не менше 20 %", - йдеться у повідомленні.

У подарунок обов'язково вкладається вітальна листівка від імені Фонду з його відмітним знаком.

Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі "в одного учасника", оскільки Фонд соцстраху цього року вже двічі відмінив відкриті торги через відсутність достатньої кількості учасників. На ці торги подавало заявку лише "Конті", з яким Фонд зрештою і уклав угоду.

Компанія "Конті" з групи віце-прем'єра Бориса Колеснікова третій рік поспіль отримує від Фонду соцстраху замовлення на новорічні подарунки. В 2010 році набори було придбано на 86,81 млн грн, в 2011 - на 88,28 млн грн.

Зараз ви читаєте новину «Колесніков отримав мільйонне замовлення на новорічні подарунки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

8

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 26478
Голосування Чи подорожчають продукти через відміну державного регулювання цін?
  • Так, виробники і магазини скористаються цим
  • Так, але подорожчають тільки найпопулярніші товари
  • Ні, будуть лише сезонні коливання цін
  • Деякі товари подешевшають
  • Державне регулювання - це радянський пережиток. Його треба відмінити
Переглянути