Зміна роботи - це завжди нові знайомства та досвід. Щоправда поспіхом звільнятися з попереднього місця і бігти у нову компанію теж не варто.
Перш ніж підписувати новий контракт, треба проаналізувати кілька питань, пише Work.ua.
Яким буде мій робочий день?
Задумайтесь про свій робочий графік. Поцікавтеся у потенційних роботодавців, коли починається і закінчується робочий день, чи потрібно працювати у вихідні.
Це та компанія, в якій я буду розвиватися?
Рекрутери радять у роботодавця одразу запитувати про можливості подальшого навчання та професійного зростання на робочому місці. У такий спосіб ви демонструєте не тільки зацікавленість у роботі, також розумієте, чого можете досягти.
Чи будуть мене влаштовувати цінності і робоча атмосфера в компанії?
Спробуйте дізнатися про те, що говорять про компанію інші люди. Водночас відгуки в інтернеті не завжди об'єктивні. Спробуйте поговорити з тими, хто працює в компанії.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За затримки зарплат будуть компенсації: законопроєкт
Якою буде зарплата?
Про це варто питати на співбесіді. Водночас спочатку прогляньте на сайтах пошуку роботи, яку середню зарплату пропонують у вашій сфері. З іншого боку, інколи порівняно невеликі заробітки можуть бути компенсовані безкоштовними тренінгами, обідами, походами у спортзал.
Як добиратися до роботи?
Оцініть, скільки часу, грошей і нервів буде віднімати дорога до роботи. Дослідження свідчать,що люди, які багато часу проводять у дорозі, менш щасливі.
Торік у четвертому кварталі середня зарплата у робітничих сферах досягла 10 550 грн. Найвищу платили у транспортній галузі - 15 тис. грн.
Коментарі