Ексклюзиви
Субота, 01 вересня 2018 09:05
Сергій Дзех
Сергій Дзех
Журналіст, редактор

Найщасливіша людина

– Хочуть купу грошей. Але тоді гарантують, що чоловік проживе ще мінімум 10 років, – говорить Ірина.

У її Віталія рік тому виявили рак легень третьої стадії. В обласній онкології зразу сказали: хіміо­терапія допоможе продовжити життя щонайбільше на пару років. Подружжя обдзвонило приватні клініки. Зупинилися на закладі під Києвом, який лікує онкологічні захворювання за ізраїльською методикою.

– Надіслала їм результати Віталієвих аналізів. Передзвонили і сказали, що беруться за нього, – продовжує Ірина. – Попередили, що лікування дороге. Бо в них інноваційні ліки. А на консультації запрошуватимуть фахівців з Ізраїлю. Натякнули, що весь курс обійдеться десь у мільйон гривень. Аби зібрати такі гроші, маємо продати будинок і машину. Чоловік вагається.

Віталій пройшов звичайну хіміотерапію. Нещодавно помер.

– Дарма відмовився від прогресивного лікування, – каже Олексій, якому переповідаю історію. – В мого дядька виявили рак шлунка. Також третя стадія. За нього взялися у приватній клініці. Сказали: весь курс лікування і реабілітації обійдеться у 2 мільйони. Він продав квартиру, дачу, машину. З банківського рахунку зняв гроші, які з дружиною відкладали на житло сину. Все пішло на лікування. П'ять років минуло, а він – як молодий! Правда, живе в напіврозваленій батьківській хаті за 200 кілометрів від міста. Дружина покинула, син спілкуватися не хоче. При родичах називає батька бомжем.

– Дядько не жалкує, що так сталося? – питаю.

– Ні. Називає себе найщасливішою людиною – бо живий

Зараз ви читаєте новину «Найщасливіша людина». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода