Папа Римський Франциск у роздумах про відновлення миру на Землі поставив в приклад переговори між Росією і Україною.
"Все, що можна зробити, щоб зупинити виробництво зброї, зупинити війни, стимулювати переговори, за допомогою посередників, завжди потрібно робити, і це дає результати. Наприклад, у випадку України і Росії йшлося не про зброю, а про обмін полоненими і переговори виявилися результативними", - сказав він, передає Vatican News.
Франциск сказав, що на Донбасі планується особливий державний режим.
"Почалися і ведуться переговори. Це позитивний крок", - заявив Папа.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Папа Римський різко висловився про Донбас після зустрічі з Путіним
Глава католицизму відповідав на питання журналістів на борту літака по дорозі в Рим з Японії, де він перебував з апостольським візитом.
До примирення на Донбасі можемо прийти тоді, коли перестанемо робити зло, а почнемо казати правду і вести діалог. Іти на компроміс зі злом також не можна, заявив предстоятель Української греко-католицької церкви Святослав.




















Коментарі