Субота, 23 січня 2016 16:54

На окупованих територіях вступають у партію перед прийомом на роботу

На окупованих територіях вступають у партію перед прийомом на роботу

Терористичні угруповання ЛНР і ДНР на Донбасі, які називають себе "республіками", створюють політичні системи, які повинні стати основними "провладними партіями". Саме за них населення цих територій має буде голосувати в разі ймовірних місцевих виборів.

Про це ZN.UA. розповів керівник Антитерористичного центру при СБУ Віталій Маліков

Це громадські обєднання "Донецька республіка" і "Світ Луганщини", які підкоряються ватажкам бойовиків Олександру Захарченко та Ігорю Плотницькому. Жителів окупованої території змушують вступати у партії. Лише так беруть на державну роботу.

"При цьому для створення видимості демократії на випадок проведення місцевих виборів розширюється ряд фейкових і підконтрольних суспільно-політичних структур. Так, на території "ДНР" вже функціонує "Республіканська партія Донбасу", громадські рухи "Союз лівих сил Донбасу" і "Союз добровольців Донбасу". На території "ЛНР" зареєстровані організації "Луганський економічний союз", "Народний союз", "Луганський округ Донських козаків ВВД", "Фронт визволення", "Єдина руська земля", "Військова спільнота Луганщини", "Союз комуністів Луганщини" і "Луганська гвардія". На базі колишніх регіональних осередків КПУ створені "Компартія ДНР" і "Компартія ЛНР", які фактично підпорядковуються Комуністичної партії РФ", - підкреслив Маліков.

Маліков заявляє, що основними модераторами політичних процесів на окупованих територіях на сьогодні є спецслужби Російської Федерації, а на відповідні потреби використовуються, зокрема, кошти Януковича, Клименко і Захарченко, в свій час виведені з України.

Зараз ви читаєте новину «На окупованих територіях вступають у партію перед прийомом на роботу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 11103
Голосування Чи можливий мир на Донбасі за "формулою Штайнмаєра" (вибори+відведення військ+амністія бойовиків+особливий статус Донбасу)?
  • Так, пора закінчувати війну будь-якими способами
  • Ні, мир буде тільки після перемоги
  • Потрібно далі проводити переговори та залучити до них США
  • Війна в Україні закінчиться тільки після повернення Криму
  • Ваш варіант (у коментарях)
Переглянути