2019 року для потреб військовослужбовців Збройних сил України запланували розробити майже 100 нових зразків елементів військового одягу та спорядження. Також - удосконалити конструкції ще 75 предметів, аби вони відповідали стандартам НАТО та сучасним технологіям.
Про це начальник управління розвитку речового майна Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення (ГУРСМЗ) ЗСУ підполковник Віталій Рябов розповів на брифінгу.
Українську військову форму створюють відповідно до Плану розробки технічних специфікацій Міністерства оборони України.
Цьогоріч команда ГУРСМЗ:
розробила й доопрацювала 37 предметів речового забезпечення ЗСУ: 33 предмети спецодягу для військовослужбовців ССО та гідросистему для питної води з чохлом;
удосконалила індивідуальну транспортну сумку, джемпер та пуловер;
завершила випробування нових зразків повсякденної форми одягу для військовослужбовців-жінок.
Нині удосконалюють зразки кітеля жіночого, спідниці, пальта, взуття: туфель і утеплених чобітків. Опрацьовують питання покращення якості тканини для формених сорочок. Запланували розробку штанів, демісезонного плаща й кашкета.
Також завершилися випробування спортивного костюма і кросівок, якими забезпечуватимуть військових.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Для трьох окупантів війна закінчилася: опублікували відео підриву бліндажа бойовиків
До кінця року планують завершити випробовування:
- костюма (куртка і штани) та рукавиць для понтонерів;
- захисного шолома, спецрукавиць, спецмаски, тепловідбивного костюма та спецкостюма для пожежно-рятувальних підрозділів;
- комбінезона вогнезахисного для екіпажів бойових машин;
- чохла для перенесення зброї;
- рейдового рюкзака;
- індивідуальних беруш.
Триває розробка шолому бойового балістичного та бронежилета модульного.
У нових бронежилетах буде система швидкого скидання та здатність не змінювати своїх властивостей після намокання й теплового впливу за температури (180±5)ºС.
Пілоти 40-ї бригади тактичної авіації Повітряних сил Збройних сил України тестують нове льотно-технічне екіпірування українського виробництва. Одна з головних переваг – негорючий матеріал A-KNAH південнокорейського виробництва.
Коментарі