




Сіверськодонецьк на Луганщині постійно під обстрілами російських терористів, які гатять, не розбираючись куди.
У місті залишилося 20 тис. зі 130 тис.мешканців. Але навіть ті, хто залишився – у небезпеці. Світлини обстріляного міста опублікував Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки у Telegram.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як в Ірпені: Гайдай показав моторошне фото нового кладовища в Сіверськодонецьку
"Попри те, що люди майже не покидають сховища, вони – єдині. Хтось віддає останнє своїм домашнім улюбленцям, а хтось міцно тримає дитину за руку, щоб уберегти її життя", - йдеться у повідомленні.
Жителів Луганської області закликають евакуюватися в беспечні місця в інших регіонах України, поки це ще можливо. Повідомлення з проханням покинути Луганську область оприлюднив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай. Він попросив українців відповідальніше ставитися до свого життя і покинути територію, де ведуться бої.
Коментарі