Частка успішних операцій ударних дронів ЗСУ на війні в Україні зараз становить близько 10%.
Рік тому вона становила 40%, заявив німецький військовий експерт виданню BILD.
"Ситуація на Донеччині не є хорошою, оскільки окупанти наступають і можуть обійти з флангу українських захисників або навіть вдарити їм у тил. Така загроза існує, наприклад, у районі Бахмута або Торецька", - розповів він.
Російські окупанти стають дедалі кращими у використанні "глушилок", що створюють радіоперешкоди, зазначає інший військовий експерт, який воював у складі ЗСУ. Він сказав виданню, що це велика проблема.
"Працювати дронами-камікадзе стає дедалі складніше, тому що спочатку потрібно шукати дірки в російській системі придушення радіочастот. Це означає, що все менше дронів досягають цілі", - пояснив він ситуацію.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Німеччині дрони шпигують за навчаннями ЗСУ: що кажуть інструктори
Російська тактика бомбардувань не дозволяє ЗСУ захищати населені пункти.
"Головна проблема в тому, що за два роки росіяни навчилися правильно використовувати свої ВПС. Вони скидають на нас тисячі бомб щомісяця, завдаючи величезної шкоди. Солдатам потрібні позиції, щоб захищати населені пункти. А бомбардувальники РФ заздалегідь руйнують дев'ять будинків із 10. Хоча прекрасно знають, що ми сидимо в підвалі останнього. Саме на ньому вони концентрують прицільний вогонь", - розповів виданню офіцер ЗСУ.
Сьогодні вночі радіотехнічними військами Повітряних сил виявлено та здійснено супровід 22 дронів-камікадзе РФ. 20 із них збиті протиповітряною обороною в Херсонській, Сумській, Житомирській та Чернігівській областях.
Коментарі