Ексклюзиви
понеділок, 03 лютого 2014 15:13

У США знімуть серіал про дівчину, схиблену на "лайках" в соцмережах

У США знімуть серіал про дівчину, схиблену на "лайках" в соцмережах
Фото: AP

На американському телебаченні з'явиться комедійний серіал "Селфі" ("Selfie"). Виробництвом серіалу займеться телекомпанія ABC. Сценарій серіалу напише Емілі Капнек, яка працювала над телешоу "Парки і зони відпочинку" та "Передмістя".

За словами автора, історія буде натхненна ідеєю "Моєї прекрасної леді" Бернарда Шоу. Мова в телешоу буде про молоду жінку, одержиму "лайками" у соцмережах. Одного разу вона потрапляє в принизливу ситуацію на публіці, хтось знімає це на відео і викладає в Мережу. Дівчина стає інтернет-знаменитістю, але не так, як вона мріяла. Тоді героїня звертається за допомогою до маркетологу зі своєї компанії, щоб той допоміг їй відновити заплямовану репутацію.

В даний час телеканал має намір зайнятися випуском пілотної серії телешоу. Які актори виконають в ньому головні ролі, поки невідомо. Дата прем'єри теж не називається.

Слово "селфі" ("selfie" - фотознімок самого себе), яке винесли у заголовок серіалу, одержало широке поширення в 2013 році. Укладачі Оксфордського словника в листопаді визнали "селфі" словом року, пояснивши свій вибір тим, що порівняно з 2012 роком його вживання зросло на 17 тисяч відсотків.

Зараз ви читаєте новину «У США знімуть серіал про дівчину, схиблену на "лайках" в соцмережах». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі