пʼятниця, 25 вересня 2015 13:04

У Києві презентуватимуть перший український роман про геїв

У Києві презентуватимуть перший український роман про геїв

У рамках літературної програми фестивалю ГОГОЛЬFEST 26 вересня відбудеться презентація роману молодого українського письменника Юрія Яреми "Тепло його долонь", який нещодавно вийшов у "Видавництві Анетти Антоненко".

Під час круглого столу на тему квір-літератури його учасники на прикладі цієї новинки міркуватимуть про перспективи і сучасний стан літератури, яка висвітлює внутрішнє та зовнішнє життя представників вітчизняної ЛГБТ-спільноти, пише Cultprostir.

"Книжка, насамперед, була написана для тієї аудиторії, котра шукає відповіді на питання, котрі в сучасних реаліях намагаються зам'яти. Це емоція людяності та щирого серця. Читач не знайде в ній "фундаментального" сюжету. Твір пронизаний теплом та сонцем, котрих на тлі сучасності багатьом не вистачає. Сподіваюся, що кожен знайде в цьому романі-притчі частинку себе!" ‒ поділився автор роману "Тепло його долонь" Юрій Ярема.

Зараз ви читаєте новину «У Києві презентуватимуть перший український роман про геїв». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі