Ексклюзиви
Четвер, 29 березня 2018 17:15

Стартує "Новела по-українськи" – 2018

Журнал "Країна" оголошує конкурс "Новела по-українськи". Гасло цьогорічного конкурсу – "Безвіз". Тема текстів вільна, але повинна стосуватися безвізового режиму між Україною та Європейським Союзом. Тобто дія художніх творів може відбуватися в країнах ЄС або бути з ними пов'язана. Наприклад, героями можуть бути українці, що подорожують Європою, живуть там або приїхали працювати. Можна писати про мандри, "відкриття Європи", нових заробітчан, пригоди при отриманні біометричного паспорта й інші історії.

Обсяг творів – щонайбільше 10 тис. знаків із пробілами неопублікованого раніше тексту. Мова – українська. Жанр – новела.
Брати участь у конкурсі мають право громадяни України, а також громадяни інших держав, у яких є виданий на території України ідентифікаційний номер (код).

Винагорода переможцеві: публікація новели в журналі "Країна" і на сайті Gazeta.ua. Грошова винагорода – 5000 грн з урахуванням усіх утриманих податків і зборів. Новели інших фіналістів будуть оприлюднені на сайті Gazeta.ua. Додаткова спеціальна відзнака одному з фіналістів – друк новели в "Газеті по-українськи".
Конкурсні твори надсилайте до 1 липня 2018 року включно на нашу нову адресу [email protected]

До листа необхідно долучити додатками два файли. У першому – дані про автора: біографія і контакти. Файл підписати прізвищем учасника. У другому – текст новели. Підписати файл латинськими літерами назвою новели.

Один автор має право надіслати лише один текст.

Своєю участю в конкурсі він дає згоду на публікацію новели на сайті Gazeta.ua, в "Газеті по-українськи" й журналі "Країна" та згоду на опрацювання, збереження й використання його персональних даних. Автор гарантує, що не порушує законодавства про авторське право та суміжні права.
До журі ввійдуть представники редакції журналу "Країна", а також письменники й видавці. Роботи оцінюватимуть анонімно. У конкурсі не можуть брати участі працівники журналу "Країна", "Газети по-українськи" й Gazeta.ua.

Результати конкурсу журі оголосить у жовтні 2018 року.

Торік конкурс мав вільну тему, але дія мала відбуватися в сучасному українському місті. Переміг письменник і журналіст Назарій Заноз із новелою "Фелішберто" про Теребовлю на Тернопільщині. Загалом за п'ять років на конкурс надіслали понад тисячу новел.

Автор: Олена Павлова
  Стартує "Новела по-українськи: Безвіз"
Стартує "Новела по-українськи: Безвіз"
Зараз ви читаєте новину «Стартує "Новела по-українськи" – 2018». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 143
Голосування П'ятов втратить місце основного воротаря "Шахтаря" та збірної України?
  • 1) так, він регулярно помиляється і вік уже грає проти голкіпера
  • 2) ні, вкотре доведе свою психологічну стійкість і далі гратиме на потрібному рівні
Переглянути
Погода