Ексклюзиви
вівторок, 19 квітня 2016 14:51

СБУ незадоволена вироком ГРУшникам

СБУ незадоволена вироком ГРУшникам
ГРУшники: Євген Єрофеєв та Олександр Александров

Глава Служби безпеки Василь Грицак не задоволений вироком суду для російських військовослужбовців ГРУ Євгена Єрофеєва та Олександра Александрова.

Про це він сказав журналістам у вівторок, передають "Українські новини".

"Скажу як людина, а не як глава СБУ - я особисто не задоволений (вироком), вони мали отримати більш жорсткий вирок за ті дії, які вони вчинили", - сказав він.

За його словами, на їхніх руках кров українських громадян.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суд над ГРУшниками є принизливим, бо судити треба Путіна - Віра Савченко

Однак прокурори позитивно оцінили вирок російським військовим.

Нагадаємо, 18 квітня Голосіївський районний суд Києва визнав Єрофеєва і Александрова винними у веденні агресивної війни за попередньою змовою, сприянні терористичній організації, здійсненні теракту та засудив до 14 років ув'язнення з конфіскацією усього майна, яке знаходиться у їх власності.

Зараз ви читаєте новину «СБУ незадоволена вироком ГРУшникам». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути