Ексклюзиви
четвер, 10 березня 2016 18:19

Покличемо до Наді німецьких лікарів. Цікаво, як їм Росія відмовить - Віра Савченко

До Надії Савченко збираються запросити німецьких лікарів.

Про це повідомила її сестра Віра Савченко у facebook.

"Ще не той бій. Але шороху ж ми наробили. зігнали під СІЗО всіх собак у формі заради нас... Дозволу не дали ні мені, ні мамі, ні лікарям. Будемо кликати до Наді німецьких лікарів, цікаво як їм РФ буде відмовляти? Ми повернемось. Там під СІЗО бачила пару старих викинутих шин...", - написала вона.

Віра Савченко також додала лист від Надії, в якому українська льотчиця закликає всіх, хто її підтримує під стінами СІЗО, розійтись по домівках, щоб "зберегти сили".

"Повірте мені, як стратегу цієї моєї і вашої війни, що це ще не той бій. Той останній вирішальний бій ще буде. І у вас на нього повинні бути сили. Отож гайда додому, сил набирайтеся!", - написала Надія Савченко.

 
Зараз ви читаєте новину «Покличемо до Наді німецьких лікарів. Цікаво, як їм Росія відмовить - Віра Савченко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути