Ексклюзиви
понеділок, 21 листопада 2016 15:53

Портрет Саакашвілі намалювали грудьми

Портрет політика Міхеіла Саакашвілі намалювала російська художниця Ірина Романовська. Замість пензля використала власні груди.

"Не знаю що з його кар'єрою буде далі. Портрет йому на пам'ять. Я чула, що він любить таке мистецтво. Тому портрет йому сподобається. Хороший політик або поганий - судити не художнику. Але портрет вийшов чудовий! Потім намалюю ще як він краватку з'їв", - пише в соціальній мережі Романовська.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Саакашвілі створив партію "Рух нових сил"

Портрет виконаний у червоному, чорному та білому кольорах. Політик збентежено дивиться в бік. Вдягнений у сорочку й піджак. На ньому закріплений значок у вигляді грузинського прапору.

 

"Справа рук Ірини Романовської. Ну, як рук. Портрет написаний грудьми. Техніка, звісно, не нова, а вже навіть класична. Пошукайте хоча б нашого Стаса Волязловського і його роботу на букву "Х", - коментує арт-оглядач Олена Чиченіна

Художниця малювала цим способом скандального російського політика Володимира Жириновського, президента Росії Володимира Путіна та прем'єра РФ Дмитра Медведєва.

7 листопада губернатор Одеської області Міхеіл Саакашвілі заявив про відставку.

Зараз ви читаєте новину «Портрет Саакашвілі намалювали грудьми». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі