Четвер, 20 жовтня 2011 22:09

Польський театр поставив п'єсу за романом Андруховича

Польський театр поставив п'єсу за романом Андруховича

Польський Театр Танцю поставив п'єсу за мотивами роману Юрія Андруховича "Дванадцять обручів".

У виставі "Carpe Diem" органічно поєднуються тести Горація "Оди" та Юрія Андруховича "Дванадцять обручів", вважає головний хореограф Ева Вичіховська.

Вона, окрім текстового симбіозу, вдається до оригінального синтезу хореографії, музики та візуальних спец ефектів. Зміна сценічного простору "вмонтована" у тіло вистави, а сценографію ефектно доповнює відео-проекція.

Вистава "Carpe Diem" виникла у результаті взаємного натхнення  всіх її учасників: хореографа, танцівників, музикантів. Головний лейтмотив – це мить, яку неможливо  повторити чи  відтворити.  Момент, без якого немає минулого і з якого народжується майбутнє.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Андрухович покаже поетам "інтимну" прозу

Автори стверджують, що хочуть зафіксувати невловимість зустрічі автора та глядача.

"Хочемо ділитись нашими думками та емоціями так, щоб не втратити жодного моменту. Кожен з нас відчуває по-різному, але ця інакшість не виключає спільного, діалогу, гармонії та злагоди. Ми прагнемо, схопивши день, разом з глядачами відмовитися від порожніх копій і знайти оригінали", - цитує авторів прес-служба Київського театру оперети.

Як повідомляє прес-служба, вистава "Carpe Diem" відбудеться 28 жовтня у Київській опереті, початок о 19:00. Безкоштовні запрошення можна отримати в Польському Інституті у Києві.

Зараз ви читаєте новину «Польський театр поставив п'єсу за романом Андруховича». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 100
Голосування Який найцікавіший музичний альбом українських виконавців початку 2021 року?
  • Святослав Вакарчук - "Оранжерея"
  • Джамала - "Ми"
  • Kalush - Hotin
  • Dakh Daughters - Make Up
  • Курган - "Квантовий Суржик"
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути