Ексклюзиви
Середа, 21 квітня 2021 15:11

Оголосили номінантів "Золотої Дзиґи 2021"

Оголосили номінантів "Золотої Дзиґи 2021"
На сторінці Української кіноакадемії оголосили короткий список номінантів премії "Золота дзиґа". Сама церемонія відбудеться 3 травня. Фото: УНІАН

Оголосили номінантів "Золотої Дзиґи 2021". Залишається інтрига, які фільми й актори будуть представлені в головних категоріях премії.

Найкращий фільм

"Атлантида"

"Земля блакитна, ніби апельсин"

"Погані дороги"

"Толока"

"Черкаси"

Найкраща режисерська робота (Премія ім. Ю. Г. Іллєнка)

Васянович Валентин ("Атлантида")

Ворожбит Наталія ("Погані дороги")

Іллєнко Михайло ("Толока")

Найкраща жіноча роль

Клімова Марина ("Погані дороги")

Кошкіна Марина ("Забуті")

Сахно Іванна ("Пік страху")

Черкашина Оксана ("Погані дороги")

Найкраща чоловіча роль

Кулінич Юрій ("Погані дороги")

Ламах Євген ("Черкаси")

Римарук Андрій ("Атлантида")

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Назвали фільм відкриття Каннського кінофестивалю

Найкраща жіноча роль другого плану

Ірма Вітовська-Ванца ("Казка старого мельника")

Вороніна Оксана ("Погані дороги")

Матросова Юлія ("Погані дороги")

Найкраща чоловіча роль другого плану

Колтовський Ігор ("Погані дороги")

Примогенов Олег ("Толока")

Сова Дмитро ("Черкаси")

Соловйов Сергій ("Погані дороги")

Хом'як Дмитро ("Наші котики, або як ми полюбили лопати в умовах обмеженої антитерористичної операції з елементами тимчасового воєнного стану")

Найкращий сценарій

Васянович Валентин ("Атлантида")

Ворожбит Наталка ("Погані дороги")

Іллєнко Михайло ("Толока")

Найкраща операторська робота

Васянович Валентин ("Атлантида")

Іванов Володимир ("Погані дороги")

Цвєтков Слава ("Земля блакитна, ніби апельсин")

Найкращий монтаж

Банніков Іван ("Земля блакитна, ніби апельсин")

Васянович Валентин ("Атлантида"

Чорний Олександр ("Погані дороги")

Найкращі візуальні ефекти

Москаленко Олексій ("Атлантида")

Москаленко Олексій ("Наші котики, або як ми полюбили лопати в умовах антитерористичної операції з тимчасовими елементами військового стану")

Сушильников Артем ("Пік страху")

Толмачов Станіслав ("Толока")

Найкращий повнометражний документальний фільм

"Зарваниця"

"Земля блакитна, ніби апельсин"

"ЮКІ - Історія перемоги вільних Українців"

Найкращий короткометражний ігровий фільм (Премія ім. Ю. А. Мінзянова)

"Бульмастиф"

"ІНО"

"Схрон"

Найкращий короткометражний анімаційний фільм

"Історія України за 5 хвилин"

"Прізвище в кишені"

"Риска"

Найкращий ігровий серіал

"І будуть люди"

"Козаки"

"Абсолютно брехлива історія"

"Zалежні. Перші ластівки"

"Спіймати Кайдаша"

Найкраща робота художника-постановника

Адамович Роман, Кіщук Микола ("Толока")

Одуденко Владлен ("Атлантида")

Пшеничникова Марина ("Погані дороги")

Тодоратьєва Діана ("Безславні кріпаки")

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що подивитися онлайн цього тижня: топ-5 кіноновинок

Найкращий дизайн костюмів

Отенко Галина, Керо Марія ("Толока")

Стєпанєєва Наталя ("Безславні кріпаки")

Шеремета Кароліна ("Атлантида")

Яремій Андрій ("Погані дороги")

Найкращий грим

Лукашенко Ганна ("Атлантида")

Мамедова Ельвіра ("Погані дороги")

Петровська Марія ("Безславні кріпаки")

Найкраща музика

Байбаков Антон ("Черкаси")

Вишневський Роман ("Толока")

Гронський Володимир ("Передчуття")

Скорик Мирослав ("Тарас. Повернення")

Найкраща пісня

"Вільна", Тіна Кароль і Юлія Саніна ("Віддана")

Музика - Олександр Шкуркін, слова - Альона Савраненко

"Жовтий скотч", Юркеш ("Наші котики, або як ми полюбили лопати в умовах антитерористичної операції з тимчасовими елементами воєнного стану")

Музика - Юрій Юрченко, слова - Максим Кривцов

"Пола-ла-ла", гурт Dakh Daughters, Софія Байбакова ("Віктор_Робот")

Музика - Антон Байбаков, слова - Марися Никітюк

"Танець рабів", Святослав Вакарчук ("Номери")

Музика - Мілош Єліч

Найкращий звук

Барба Ігор, Петер Борис ("В. Сильвестров")

Мостовий Артем ("Толока")

Степанський Сергій ("Атлантида")

Обиратимуть найкращий фільм Кінопремії "Золота дзиґа" в номінації "Премія глядацьких симпатій" глядачі. Голосування буде на сайті "Сегодня" до 12 квітня.

Переможе той фільм, який набере найбільшу кількість голосів за період голосування.

Зараз ви читаєте новину «Оголосили номінантів "Золотої Дзиґи 2021"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 37
Голосування Хто має отримати Національну кінопремію за найкращий український фільм 2020 року?
  • Атлантида
  • Земля блакитна, ніби апельсин
  • Погані дороги
  • Толока
  • Черкаси
  • Інший фільм (пишіть у коментарях)
Переглянути