Вівторок, 09 жовтня 2012 12:33

На найбільшому книжковому ярмарку пануватиме еротична література

Автор: Фото: bookworld.com.au
 

Аналітики припускають, що головною видавничою тенденцією на Міжнародному книжковому ярмарку у Франкфурті, який відкривається незабаром, може стати еротична література.

Cтановленню еротичного тренда на Франкфуртському книжковому ярмарку сприяє всесвітній успіх роману "П'ятдесят відтінків сірого" Е. Л. Джеймс, який вже виданий в 37 країнах тиражем більше 30 мільйонів копій. Це твір обігнав з продажів навіть таких багатосерійних лідерів, як "Гаррі Поттер" і "Сутінки". Що цікаво – автор еротичного бестселера зізнавалася, що на його написання її надихнули саме "Сутінки".

Багато видавців вирішили не залишатися осторонь від хвилі моди на еротичну літературу, причому це стосується як великих гравців книжкового ринку, так і невеликих представників видавничого бізнесу. І еротику сміливо міксують із класикою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Брюсселі поєднали еротику й міфи

Наприклад, незалежне американське видавництво Skyhorse Publishing везе на виставку свою інтерпретацію знаменитого роману Шарлоти Бронте "Джейн Ейр". До сучасної переробки доклала руку якась Карін Роуз, і тепер компіляція носить назву Jane Eyrotica, а в анотації читачеві обіцяють дикі пристрасті. Книга коштує $ 14,95

А якась Ніколь Одрі Спектор пішла ще далі по шляху заманювання читачів, яким полюбилися "П'ятдесят відтінків сірого" і випустила в тому ж видавництві книгу "П'ятдесят відтінків Доріана Грея", зігравши ще й на схожості імен уайльдовского героя і мільйонера Крістіана Грея, головної дійової особи книги Е. Л. Джеймс. Цей твір продається вже зі знижкою, за $ 9,95.

Який ще еротичний мейнстрім видавництва запропонують читачам на Франкфуртському книжковому ярмарку, стане відомо 10 жовтня, в день відкриття заходу.

Зараз ви читаєте новину «На найбільшому книжковому ярмарку пануватиме еротична література». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі