пʼятниця, 30 листопада 2012 14:00

"Мої роботи – це фільми про людські долі, про Україну, тяжіння до неї" – Михайло Іллєнко

"Мої роботи – це фільми про людські долі, про Україну, тяжіння до неї" – Михайло Іллєнко
Іллєнко переважно знімає фільми про українців, яких десь розкидало світами. Фото: pilipyurik.com

"Мої роботи – це фільми про людські долі, про Україну, тяжіння до неї" – Михайло Іллєнко

Михайло Іллєнко, відомий український кінорежисер, автор фільму "ТойХтоПройшовКрізьВогонь" у коментарі Gazeta.ua розповів, що більшість його фільмів орієнтовані на українського глядача.

"Ті мої роботи, починаючи з фільму "Фучжоу", орієнтовані на українського глядача. Більше того, так складається, що вони більше про українців, яких десь розкидало світами", – зазначив режисер.

"Фучжоу" – хоч це й казкова ситуація, але вона ж пов'язана з подіями першої хвилі переселення, – продовжує він. – Наприклад, "Сьомий маршрут" – це інша хвиля імміграції, але то повернення звідти людей, які вже й мови не знають, щоб хоч побачити, що воно таке. Вони сюди приїжджають, як на екскурсію, і навколо цього сюжет".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Михайло Іллєнко: "На українське кіно рукою махнули"

Іллєнко також доторкнувся теми останнього свого відомого фільму.

"ТойХтоПройшовКрізьВогонь" – це теж доля закинула українця в індіанське плем'я й він став вождем. І це історія достовірна. Я просто знаю людей, які його там бачили. Тому інколи питають, мовляв, це ж мабуть міф. А я кажу, що ні, не міф, є свідки. Словом, мої роботи – це фільми про людські долі, про повернення емігрантів в Україну, тяжіння до неї тощо", – підкреслив кінорежисер.

Нагадаємо, фільм Михайла Іллєнка "ТойХтоПройшовКрізьВогонь" потрапив до лонг-листа номінантів на цьогорічну премію "Оскар".

Зараз ви читаєте новину «"Мої роботи – це фільми про людські долі, про Україну, тяжіння до неї" – Михайло Іллєнко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

20.12.2012 09:08:41слава хэроям194.28.39.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Сволота занимается рукоблудием в парламентском туалете всей фракцией.

19.12.2012 09:56:43Д Артаньян95.132.241.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Звертаюсь до модератора!!!!!!!!!!!!!! Загляньте, що у вас робиться в коментарях!!! Таких виразів ще не читав... А люди читають і роблять висновки.Всіх , хто пише такі тексти з матюками - забанити!!!!!!!!

19.12.2012 09:33:18u78.94.143.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

молодці ,журналісти!хоч іх вже традиційно матюкають, але де необхідно-треба й похвалити!:):)

19.12.2012 08:49:53центр46.63.49.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Надо журналистам сразу после заседания парламента опубликовывать во всех сми фамилии депутатов кнопкодавов, чтобы все их знали в лицо.Эта работа должна носить постоянный а не временный характер и тогда мы добьемся индивидуального голосования.

19.12.2012 08:43:01Эколог.37.53.232.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

Почему бесятся даунбасы? Потому, что региональные рецидивисты ПР обещали им дешевый газ и нае....ли, обещали "покращення вже сьогодні" - аналогично, Хазарин мамой божился, что хлеб не подорожает - развел, как котят, обещали "від стабыльності до добробуту" - подняли женщинам пенсионный возраст, позакрывали больницы и школы, говорят "нет денег", а на содержание одного только Януковича идет 2млн.грн в день. На себя злитесь дебилы!

19.12.2012 08:21:51Антиоранж46.164.144.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А кнопкодавы в ихних собственных рядах тоже в счет?

19.12.2012 07:40:27циркуехал74.120.13.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Оппозиция должна бойкотировать фашистскую Раду, как сборище незаконно проникнувших в неё посредством подкупа, шантажа, фальсификаций и т.п. рыгокоммуняцких ублюдков.
Ходить на заседания этого фашистского собрания, где оппозиция последние пять лет не смогла помешать принятию не одного преступного закона, уже является низостью.
Оппозиция имеет достаточно средств и как минимум 80 процентов населения страны для того чтобы уничтожить фашистский режим донбаSSких упырей, однако ничего не предпринимает, так как не привыкли брать на себя ответственность ни за что, и нынешнее положение дел их устраивает абсолютно.

19.12.2012 08:44:18для цирка46.63.49.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Широко шагаешь--штаны порвешь....

18.12.2012 23:16:05гражданин94.178.106.--
  • 23+
  • 0-
  • Відповісти

Подтянулась бригада кацапских уродов! Наверное закончился сериал о храбром НКВД,которое "мАчило бандерафцав в схронах"-и вся школота вместе со своими липовыми совкодебильными ветеранами-дедушками села за комп "ваевать с фашистами". Только дедовские кальсоны с монитора воняют-так и не удалось их отстирать после встреч с УПА...:)

18.12.2012 22:56:5466693.72.197.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Такое классное слово загадили - "Свобода". Недаром Европа ссать на вас хотела, сопливые нацики!

18.12.2012 22:56:21бандерівець77.123.26.--
  • 24+
  • 0-
  • Відповісти

Свобода має починати люстрацію риго-комуняцької швалі! Але це можливо зробити будучи при владі. Тому на наступних виборах маємо привести Свободу до влади. Адже 200 депутатів в бандитів це абсурд.

18.12.2012 23:00:10Солдат93.72.197.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

В говно - сопливую бандерву, вслед за их предками!

18.12.2012 23:20:09Сержант94.178.106.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Толчёк своей майкой прошвабрил-ОТБОЙ!

18.12.2012 22:58:57кузя94.248.47.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

ели они обеспечат права курящего населения наряду с некурящим - я за свободу) иначе какая это свобода - выгнать людей в мороз на улицу? пускай будут кафе для курящих и для некурящих.. как в Австрии эстонии, Нидердандах и др странах