Ексклюзиви
Вівторок, 05 липня 2016 10:00

Меценат Янковський нагородив фіналістів конкурсу малюнка "Україна: Шлях до миру"
6

25 червня в "Українському домі" відбулося довгоочікуване оголошення результатів IV Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка "Україна: Шлях до миру!". Про початок наймасштабнішого в Україні конкурсу малюнка 16 березня повідомив засновник Благодійного фонду "Ініціатива заради майбутнього" Ігор Янковський.

  Фіналісти та переможці конкурсу малюнку разом з Ігорем Янковським
Фіналісти та переможці конкурсу малюнку разом з Ігорем Янковським
За три місяці, які тривав прийом робіт, організатори конкурсу отримали понад 500 малюнків зі всіх областей України. Найбільш активними цього року виявилися діти з Києва, Дніпропетровської, Одеської, Житомирської, Миколаївської та Донецької областей.
  Ігор Янковський вручає нагороду юній переможниці конкурсу
Ігор Янковський вручає нагороду юній переможниці конкурсу
"Конкурс "Україна: шлях до миру!" через очі дітей, через їх малюнки доносить до всього світу образ України, який ми всі плекаємо в наших серцях. У попередні роки виставка робіт переможців та фіналістів конкурсу побувала в Бельгії, Польщі, Франції та Сполучених Штатах Америки. І ми надалі намагатимемося демонструвати роботи конкурсантів, аби весь світ зміг дізнатися про Україну не з екранів телевізорів, а з цих чудових малюнків!" - сказав ініціатор проведення конкурсу, меценат Ігор Янковський.
  Юна художниця на фіналі конкурсу малюнку
Юна художниця на фіналі конкурсу малюнку
Оцінювали роботи конкурсантів як професійні художники, так і талановиті молоді митці: художниця Олеся Джураєва та відомий книжний графік Кость Лавро, фіналістка II-го конкурсу малюнку "Моя мирна Україна" Янна Дубнікова та 9-річна австралійка Аеліта Андре, визнана наймолодшою художницею світу. На її рахунку численні перемоги в міжнародних конкурсах та 9 персональних виставок.
"Всі малюнки настільки відмінно виконані, що мені було дуже важко вибрати перші місця, тому що кожен малюнок по своєму винахідливий та виражає емоційний стан митця", - охарактеризувала Аеліта відбір фіналістів.
  Виставка робіт фіналістів конкурсу в "Українському домі"
Виставка робіт фіналістів конкурсу в "Українському домі"
Фіналістами конкурсу стали 40 юних художників в 13-ти номінаціях. Вони отримали цінні нагороди - художні набори для подальшого розвитку їх творчої майстерності. А головні переможці поїдуть до Одеси на 10-денні індивідуальні курси від Мистецького центру "Аурум" з майстер-класами та заняттями, де юні митці зможуть освоїти нові техніки малювання. У віковій групі від 14 до 17 років переможцями стали Владислава Гречкосій та Ольга Солодович, які посіли третє та друге місця відповідно. Наталія Богайчук зайняла перше місце завдяки малюнку "Радість материнства". У віковій групі від 9 до 13 років фіналістами стали Ганна Полякова та Вікторія Бейдик, а перше місце журі віддало малюнку Анастасії Міщанової "З мене проходить шлях від війни до миру". Наймолодшими фіналістами віком від 5 до 8 років журі обрало Софію Дякевич та Віроніку Ткачук, перемогу здобув Денис Потобенька за малюнок "Патріотичний равлик".
  Учасники та гості церемонії нагородження
Учасники та гості церемонії нагородження
Всі охочі можуть переконатися в творчому потенціалі української молоді відвідавши виставку фіналістів конкурсу, що відбуватиметься в "Українському домі" до 9 липня.
Зараз ви читаєте новину «Меценат Янковський нагородив фіналістів конкурсу малюнка "Україна: Шлях до миру"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі