Поетеса Мар'яна Савка впевнена, що у Львові будинки мають свою історію і впливають на мешканців, які оселяються в них пізніше.
"Коли навчалася на першому курсі Львівського університету, мешкала в квартирі на вулиці Тершаківців. У тому помешканні весь час жили самі самотні жінки. Самотніми ставали навіть ті, котрі там мешкали і навіть винаймали кімнату. Мене, на щастя, це обійшло. Мабуть, тому що я там прожила тільки рік", - розповіла Савка.
Поетеса зазначила, що колись у тому будинку жила родина Козакевичів, які мали трьох доньок: Ліду, Стефу і Наталю. Одна була піаністкою і загинула під час бомбардування Львова. Інша, художниця, виїхала за кордон, а пані Ліда, наймолодша,етнограф, філолог, яка закінчила пансіон для шляхетних дівчат у Швейцарії, залишилася в тому помешканні зі своєю служницею Касею.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мар'яна Савка запізнилася на своє вінчання
"Потім до них приєдналася моя цьоця Стефа, яка була монахинею і після розпуску совітами монастиря лишилася безпритульною. Кася, Стефа і Ліда втрьох жили багато років у тому помешканні, яке дихало історією: добротні австрійські комоди, старовинна порцеляна, фамільне срібло і багато картин. Вони троє пекли надзвичайні торти за старовинними рецептами, які замовляла у них вся львівська еліта. Будинок був сповнений запахом шоколаду, ванілі й кардамону. За рік я звідти перебралася до гуртожитку", - пригадала Мар'яна Савка.
Коментарі
богатые-т.е. воры налоги не платят а налоговая хвалится тем на сколько больше ограбила простых людей. Страна которая определяет свой бюджет за счет таможенных и налоговых сборов не имеет будующего!
Правой рукой собирают,левой выплачивают!