понеділок, 16 лютого 2015 18:38

Котики, слоники і Вакарчук - майстриня робить неймовірно милі скульптури з вовни
15

Фото: надані Ольгою Биндас

Майстриня Ольга Биндас робить із вовни тваринок, героїв мультиків та зірок. Називає роботи мнюмами. Використовує техніку сухого і мокрого валяння. Про це Gazeta.ua розповіла сама майстриня.

"Техніка валяння підходить для мокрого типу створення речей. Береться вовна, мильна водичка і валяється туди-сюди руками. А для сухого потрібна спеціальна голка, губка і шерсть. Використовую спеціальні голки із зазубринками. Вони бувають ламані, кручені, прямі," - розповідає Ольга Биндас.

Так майстриня виготовляє песиків, баранців, котиків, їжачків. Зображає їх з емоціями або в русі. Робить на замовлення скульптури-портрети. Серед зіркових героїв-мнюмів виготовляла Святослава Вакарчука, персонажів із мультфільму "Сімпсони", дизайнера Карла Лагерфельда. Скульптуру Вакарчука їй вдалось передати самому музиканту через його особистого фотографа на концерті 20-річчя гурту "Океан Ельзи" на Олімпійському стадіоні в Києві. Також Ольга робить із вовни картини та аплікації. Для них поєднує обидві техніки валяння.

"Техніку валяння хотіла засвоїти давно, але думала, що це дуже складно. Якось придбала у Львові комплект із брошки у формі метелика і валяними коралями. Потім ту брошку загубила в Тернополі на ринку. Я сильно переживала, то мій друг знайшов магазин, де продається вовна і голки. Подарував і показав, як йому дівчата казали тицяти тією голкою. То так мене навчив валяти, - продовжує майстриня. - Я потім сама вчилася, вироблені скульптури виставляла в інтернет, так почали у мене замовляти їх на подарунки."

Вартість робіт у середньому від 200 до 600 гривень висотою від 4 до 20 см.

Зараз ви читаєте новину «Котики, слоники і Вакарчук - майстриня робить неймовірно милі скульптури з вовни». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі