Київський художник Костянтин Копосов зобразив музичні твори за допомогою фарб. Два десятки його робіт на тему "Музика без звуку" можна побачити у столичній 8bit Gallery. Костянтин створив свої картини за допомогою спеціального станка для техно-живопису. Цей прилад митець створював протягом кількох місяців.
- Принцип роботи - імпульсний, - пояснює автор. - Імпульси створюють музичні звукові хвилі. Вмикається музичний супровід на високих, низьких і середніх частотах. Реагуючи на ці частоти, які в кожній мелодії свої, машина по-різному капає фарбу на полотно. Оскільки полотно крутиться по колу, створюється унікальний малюнок у формі кола. Музичнописна машина схожа на вітряк. В неї вмонтовані колонки, які дають звуковий імпульс. Фарба потрапляє у 4 лопаті, які скапують її на полотно. Полотно під ними крутиться по колу.
- На одних малюнках фарба розтікається, на інших лягає довгими мазками по колу, на інших - крапочками. У кожному малюнку можна простежити
свій ритм.
Фарбу Костянтин обирає під кожен твір на свій смак. Він посередник у процесі творення: фарба і розмір полотна - його вибір. А головну роль
у створенні своїх полотен винахідник віддав авторам музики і машині.
На виставці у кольорі можна побачити "Щедрик" Миколи Леонтовича, твори Елвіса Преслі, Карлоса Сантани, Адріано Челентано, The Rolling Stones, Pink Floyd, The Doors, Deep Purple та інші.
Коментарі