
Цього дня у США заснували Національну академію грамзапису, що вручає премію "Греммі". Це найпрестижніша музична нагорода у світі. Цьогоріч її вручатимуть 62-й раз.
"Греммі" для сучасної музики - як "Оскар" для кінематографа. Спершу представляла собою корпоративну нагороду, якою відзначалися кращі за професією в 28 категоріях, але скоро набула пафосу й розмаху.
Премію щорічно визначають у 78 категоріях у 30 музичних жанрах члени "Академії звукозапису". За найкращих музикантів голосують успішні й визнані артисти та звукоінженери. У журі були Джон Бон Джові, Принц, Пол Саймон, Нора Джонс і Бейонсе.
Членство в Академії буває двох типів: звичайні учасники й учасники "з правом голосу". Останні відіграють ключову роль у розподілі статуеток "Греммі".
Найпрестижнішими номінаціями вважають: "Кращий альбом року", "Кращий запис року", "Краща пісня року" та "Кращий новий виконавець". На розгляд приймають твори, які вийшли у США між 1 жовтня і 30 вересня наступного року. Потрапити в первинний відбір може будь-яка пісня чи альбом, які можна придбати на території США. Музикантам достатньо завантажити роботи для продажу на сервіси CDBaby.com або Amazon, мати їх у ротаціях радіостанцій або продавати CD шляхом прямої поштової розсилки. Ще краще - мати CD у роздрібному продажі. Для попадання в первинний відбір потрібно отримати рекомендації трьох учасників академії без права голосу. Заявляти свої роботи можуть окремі музиканти, групи та рекорд-лейбли.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російський хакер злив переможців Греммі
Всі роботи, надіслані в академію звукозапису через інтернет або звичайною поштою на CD, проходять первинну оцінку 150 експертів. Вони визначають, чи в правильну категорію заявлена робота та складають списки для голосувань. Їх розсилають всім членам із правом голосу. Рекорд-лейбли в голосуваннях участі не беруть. На другому етапі з усіх робіт відбирають 5 фіналістів для кожної категорії. Якась із цих робіт на святковій щорічній церемонії отримує статуетку у вигляді грамофону.
Зараз членом академії може стати практично кожен. Навіть із правом голосу. Заповнити онлайн форму на сайті Grammy365.com, заплатити вступний внесок, отримати відповіді на запитання за адресою membership@GRAMMY.com. Послуга коштує $150 за річне членство. Можна оформити одразу на 3-5 років. Це дає право висувати на премію себе, друзів і брати участь у голосуванні в декількох категоріях на вибір.
Лауреатами "Греммі" ставали вихідці з України - Руслан Сирота, Давид Ойстрах, Святослав Ріхтер, Григорій П'ятигорський, Володимир Горовиць і Натан Мільштейн.
У Лас-Вегасі, США, відбулася церемонія вручення музичної премії Billboard Music Awards 2019. Назвали найкращих виконавців року за версією американського видання Billboard. Найбільше нагород здобув канадський репер Дрейк. Його відзначили у 12 номінаціях, зокрема як найкращого артиста й найкращого реп-артиста.
Коментарі
Молодец, коротко и по существу. Полностью поддерживаю.
Тушки, зрада, нежелание договариваться - это все уже остохренело.
Когда "честные" депутаты заставят ответить своих коллег за "зраду" и "базар"?
Кто списки составлял? Кто "головой отвечал" за порядочность своих протеже?
Повесить сцуку!
Надо этим братьям- акробатьям бить морды на каждом заседании прямо в зале и на камеры,_места ихние ведь среди "своих". Пусть каждый оппозиционер по разу врежет каждому из них, и так пока они сами не положат свои мандаты,или же пока ихние головы не превратятся в теннисные ракетки.Чтобы у остальных отбить охоту до "тушкования".
Потрiбно було б Яйценюку набирати не за бабло, а по генетичному принципу,як колись хотiла це зробити бахиня:з обмiром черепiв, пахви -обрiзаний. чи нi , тощо.
Людмила ПАРАСКИВА, Ваш текст очень низкого качества. Ошибок столько, что нет желания тратить время на их указание. Откорректируйте.
А хто ще називає пі.дараса політологом?
Це він нам свою мораль нав"язує: депутат, бізнесмен, підприємець не може бути порядним і чесним !!!
Мерзотник сам оголився....
"Звичайна комерційна справа" має свою назву,- ЗРАДА , причому зрада самим підлим способом і великій кількості людей які повірили цим перевертням. Тому реакція має бути самою кардинальною. Ці зрадники мають піти у політичне і фізичне небуття. Одного такого факту буде достатньо, щоб таке ганебне явище перестало існувати в нашому суспільстві.
За 10 хвилин матимемо Новий місяць. За такої погоди і в такий день журналісти повинні двічі, а той тричі перечитувати, що понаписували. Людмила ПАРАСКІВА - чому не перечитали, що написали? Хто за вас вашу мову правитиме??
Правильно у кого дороже "краска" в ту и партию и перекасят !!!!!!!!!!!!!!!!