Середа, 03 вересня 2008 16:13

Діти малюють Росію і грузинський конфлікт (ФОТО)
10

Широка дитяча громадськість широко відгукнулася на російське "Примушення до миру" Грузії. Ось сотні малюнків, в яких діти викривають грузинсько-українську воєнщину, таврують злочини фашистів і виражають прагнення. Обозреватель публікує підбірку малюнків найбільш політично підкованих дітей. Без коментарів.

Путін страчує Саакашвілі

Маратік Іванов, 9 років

Маратік пише: "Дядько Путін зловив Саакашвілі і відрубує йому голову, а собачка Коні гавкає на Саакашвілі, тому що вона розумна"

Саакашвілі наказує зачавити танком осетинських дітей

Толя

Толя в своєму листі пише: "Діти вийшли в красивому одязі відсвяткувати відкриття Олімпіади. Вони вмивалися і поїли. А Саакашвілі наказав подавити їх танками!!!!!"

Російські війська звільняють Феодосію

Наташа Н, 8 років.

Наташа повідомляє: "На картинці я фантазую як нас звільнятимуть. Тут намальована я і сусід Гена як ми вийшли зустрічати визволителів. А мій брат Сашка погано поводився і його залишили в будинку".

Грузини висаджують пам"ятник Сталіну

Алевтина Девятко, 12 років

Алечка пише: "Грузини погані. Вони вирішили підірвати пам"ятник хорошому дідусеві Сталіну. Вони вже запалили сірник. Але російські війська вже прийшли на допомогу і стріляють з гармати по ворогах, щоб вони не підірвали пам"ятник хорошому дідусеві Сталіну. А в будинку на третьому поверсі сиджу я і це я викликала російські війська. А малювати пам"ятник дідусеві Сталіну мені допомагала бабуся Таня."

Буш лає Саакашвілі, що він програв Війну

Настя Нечипорук, 6 років

Настя пише нам: "Буш викликав Сакашвілі в столицю Америки і лає його що він дурень і програв війну і лупить його палицею. А Дмитро Анатолійовіч Медведєв в Москві радіє"

Російський танк переїзджає українського найманця

Петро Ткаченко, 5 клас

Петро написав нам смс по телефону: "TYT HAW TAHK ZADAVIL BAHDEROVSA JAKIY GADIL ROSSII I OSETEI"

Росіяни рятують місто Цхинвал від геноциду

Вася

Вася нам нічого не написав, але тим, хто відвідував політінформацію, і так все ясно.

Затулін видає російські паспорти жителям нескореного Севастополя

Боря Стругалін, 7 років і 2 місяці

У своєму листі Боря написав нам про своє важке життя в окупованому Севастополі.

Генерал Ноговіцин викриває грузинського шпигуна прямо на прес-конференції

Павлик Рухлядюк

Павлик пише: "Сміливий генерал Ноговіцин проводив прес-конференцію в Кремлі і раптом побачив грузинського шпигуна і викрив його з пістолета. А хороших журналістів він навіть не вдарив мечем. Навіть панка на другому ряду і двох негрів на третьому ряду. Тому що він справедливий."

Тато з іншими дядьками святкує перемогу над грузинами

Льоша і Маріша Куєвда, 8 і 10 років

Льоша нам написав таке: "Тато дуже радий і інші дядьки теж дуже раді. Тому що наші перемогли неслухняних грузинів і всіх інших поганих. Всі дуже раді. А Маринка намалювала тільки квіти, а я все інше"

Зараз ви читаєте новину «Діти малюють Росію і грузинський конфлікт (ФОТО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

5

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода