
— Після незаконної анексії Росією Криму ми втратили частину Військово-морських сил. Але я чітко заявляю: українські Військово-морські сили повернуться в Крим, — каже 1 вересня прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, 41 рік. Приїхав на відкриття багатонаціональних морських військових навчань "Сі Бриз-2015" в Одесі.
— Мета спільних навчань — разом із партнерами зробити все можливе, щоб Чорноморський регіон був стабільний. Щоб жодна країна навіть не подумала, що можна захоплювати чужу територію. Щоб наші безпекові й економічні інтереси були захищені, — продовжує глава уряду. — Тому ще одне завдання України — переходити на стандарти НАТО. Торік наші партнери з Альянсу започаткували п'ять трастових фондів, що мають на меті модернізацію українських Збройних та Військово-морських сил. Це абсолютно нова логістика, нова система навчання та нові підходи в розвідці.
Наша мета — отримати членство в НАТО. Тоді українські Збройні сили стануть частиною найпотужнішої системи колективної безпеки. А згідно з Вашингтонським договором, напад на одну з країн — членів Альянсу є нападом на Альянс загалом.
Коментарі