Вівторок, 19 серпня 2008 16:29

Маршал Жуков випередив Сталіна

На третьому етапі проекту "Ім"я Росії" змінили порядок голосування. Тепер кожен відвідувач сайту перед тим, як проголосувати, має відповісти на запитання з історії країни. Інакше голос не зарахують.

Після запровадження нових правил попередні результати голосування скасували. До цього лідирували більшовицькі лідери Йосип Сталін та Володимир Ленін, а днями їх обійшов святий Сергій Радонезький.

Перший заступник директора телеканалу "Росія" Олександр Любимов пояснює введення нових правил необхідністю "відрізати" голосування за допомогою комп"ютерних технологій. Тобто щоб голосували люди, а не машини.

На 19 серпня лідерами стали маршал Георгій Жуков, князь Олександр Невський і маршал Костянтин Рокоссовський. Сергій Радонезький сьомий, а Сталін і Ленін опинилися на 14-му й 15-му місцях.

Поет Юрій Рибчинський, 62 роки, який був членом журі проекту "Великі українці", вважає, що правила змінили, щоб досягти бажаного для влади результату.

— Мабуть, російську владу не задовольняло лідерство як більшовицьких вождів, так і православного святого, — каже він. — Нині є потреба у героях-полководцях і князях. Щоб піднімати бойовий дух народу. Адже Росія практично перебуває у стані війни на Кавказі. І найближчими роками воюватиме.

Зараз ви читаєте новину «Маршал Жуков випередив Сталіна». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода