Ексклюзиви
Понеділок, 27 серпня 2007 16:30

Люди хочуть виїхати, бо не сподіваються на краще

Автор: дані: Центр соціальних досліджень ”Софія”
  Чи хотіли б Ви виїхати з України в іншу країну — назавжди або на якийсь час?
Чи хотіли б Ви виїхати з України в іншу країну — назавжди або на якийсь час?

Зафіксований в опитуванні рівень охочих виїхати з країни характерний для країн третього світу, вважає аналітик Агенції стратегічних рішень "Знак" Олексій Панченко, 30 років. Він каже, що велика частина населення вважає безнадійно високим рівень корупції й не сподівається на збільшення ефективності влади.

— На бажання виїхати впливає насамперед дотримання в країні законності, правопорядок, безпека, — каже він. — У даному випадку це важливіше за добробут.

Олексій Панченко звертає увагу й на інше — дуже багато людей хочуть мігрувати в межах України. Особливо мешканці сіл і невеликих містечок. Аналітик вважає концентрацію трудових ресурсів у Києві "системною загрозою державі". Порівнює з Мексикою, у столиці якої живе понад третина населення країни, а решта мріє виїхати на роботу до США.

— Насамперед потрібні радикальні суспільно-політичні зміни, стабільність влади, — каже він. — В економіці ж треба виправити страшний перекіс на великі міста.

Зараз ви читаєте новину «Люди хочуть виїхати, бо не сподіваються на краще». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 263
Голосування Як оцінюєте судову систему після вироку Стерненку?
  • Судової системи в Україні не існує. Є телефонне право президента
  • Вбивця і викрадач людей Степаненко отримав те, що заслужив
  • Українська судова система – це Портнов
  • Хто такий Стерненко?
  • Мені байдуже. Я виїхав з країни, або планую це зробити
Переглянути