Ексклюзиви
Середа, 26 вересня 2007 17:07

Куди б хотіли емігрувати українці. Соцопитування

Жити в Україні подобається лише 47,1% громадянам, про що свідчать дані всеукраїнського соціологічного дослідження у рамках річної програми досліджень "Ментальні основи вибору", проведеного Київським Інститутом проблем управління ім.Горшеніна.

Директор Інституту Горшеніна Кость Бондаренко повідомив, що, за даними опитування, не подобається жити в Україні кожному четвертому респонденту (27,2%).

При цьому, серед тих, хто погоджується виїхати з України назавжди, найбільша кількість хотіла б емігрувати до Європейського Союзу. До ЄС погодились їхати 34,6% (з них більше половини - представники Донецького регіону), не погодились - 49,1%. На другому місці - Росія, до якої прагнуть переїхати 28,1%. Тут, за словами соціологів, також лідирує східно-південний регіон України. Не хочуть їхати до Росії 57,9%. Найменше бажаючих - емігрувати до США (18,5%), проти переїзду до цієї країни – 62,9%.

За словами К.Бондаренка, дослідження свідчить, що більшості з тих, хто заявив про намір прийти на вибори 30 вересня, не подобається жити в Україні, і навпаки, ті, кому подобається жити в Україні, йти на вибори не хочуть.

Дослідження проводилось з 3 по 12 вересня у 129 населених пунктах України. Було опитано 2006 респондентів, які репрезентують доросле населення України віком від 18 років. Похибка не перевищує 2,2%, повідомляє УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «Куди б хотіли емігрувати українці. Соцопитування». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 4589
Голосування Як ставитеся до заміни паперових 1, 2, 5, 10 гривень на металеві?
  • Позитивно. Це світова практика
  • Негативно. Монети незручно носити
  • Потрібно йти до безготівкового розрахунку
  • Байдуже. За ці гроші зараз нічого не купиш
  • Це не першочергова проблема. Схоже на імітацію змін в країні
Переглянути