вівторок, 16 березня 2010 18:26

Інтереси параолімпійців лобіюються краще

За два дні змагань у Ванкувері українська параолімпійська збірна завоювала шість медалей — дві золоті, одну срібну і три бронзові. Україна посідає друге місце у командному заліку. Місяць тому основна олімпійська збірна не здобула жодної нагороди.

Прорив у параолімпійському русі в Україні відбувся завдяки створенню 1993 року центру фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт". Тепер влада, центральна і місцева, більше опікується спортсменами-інвалідами, вважає 65-річний Володимир Гащин, тренер срібного призера Ванкувера-2010 біатлоніста Юрія Костюка. Його підопічному, наприклад, після олімпіади в Турині виділили  у Волинській області квартиру.

— Параолімпійські ігри у переважній більшості розглядаються як соціальна реабілітація цієї категорії населення, — пояснює Віктор Корж, 52 роки, депутат-"регіонал", колишній міністр у справах сім"ї, молоді та спорту. — Досягненням Параолімпійського комітету стала відсутність кадрової чехарди, яка мала місце серед керівників олімпійського руху. Інтереси параолімпійців лобіюються. Для спортсменів створені суперсучасні бази, яких, до речі, досі немає в олімпійців.

Зараз ви читаєте новину «Інтереси параолімпійців лобіюються краще». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути