Незалежно від регіону проживання дві третини українців не влаштовує їхній спосіб життя. Такі дані соціологічного опитування, яке провела компанія "Ресерч енд брендінг груп" у серпні.
— Влада не пропонує людям гарної мрії — плану успішного майбутнього, — говорить голова правління Центру соціологічних та політологічних досліджень "Соціовимір" 41-річний Сергій Таран. — Стратегії розвитку, проекту країни, яку ми хочемо збудувати, ніхто не оприлюднив. Коли в людей нема ні чіткої мети, ні спільного бачення майбутнього, в головах панує сум'яття — суперечливі почуття, думки, настрої. Тому не задоволені життям.
На сході України економічна ситуація за роки Незалежності завжди була краща, бо там розташовані великі підприємства. Західні регіони депресивніші. Але "західняки" налаштовані оптимістичніше щодо свого життя. Особливо молодь. Вона не переживала розпад імперії 1991-го так болісно, як старше покоління, на долю якого випало багато негараздів у подальші роки. Літні люди скептичніші щодо майбутнього країни й ностальгують за минулим.
Коментарі