Ексклюзиви
пʼятниця, 17 травня 2013 00:00

Анти чи фашисти

"Фашизм" походить від італійського fascio, fascismo, — зв'язка, об'єднання. Жмут прутиків — фасція був символом системи влади в Давньому Римі. Потім відновився в Італії на політичному рівні. Далі, з руки радянської пропаганди, так почали називати солдатів вермахту — "немецко-фашистские захватчики". Хоч вони й були націонал-соціалістами.

Тепер наша влада проводить "антифашистські марші". Відтепер "фашисти" — це ті, кого не люблять "регіонали" і їхній папа. Саме таке формулювання міністр освіти має внести в шкільні підручники. Як казав автор соціальних антиутопій Джордж Орвелл: "Історія змінюється постійно".

— А кого "регіонали" не люблять? — запитає школяр.

— Усіх, хто вживає словосполучення "злочинний режим" і кидається сніжками, — має відповідати вчитель. — Бо сніжечкою заліпили по голові їхній тьоті. Це і є фашизм. А те, що тьотю Юлю заліпили за ґрати, — це рішення незалежного українського суду.

Влада — це не тільки можливість безкарно бити мітингувальників по голові, а й називати речі чужими іменами. До наших "покращувачів" із цього користувався Сталін. Коли треба було саджати більшовиків — називав їх "троцькістами". Публіка виходила на антитроцькістські мітинги й  отримувала за це додаткові продпайки. Коли треба було нищити українців, їх називали "куркулями-саботажниками". Себто мітинги проти "саботажу куркулів" проводили в Харкові задовго до теперішнього градоначальника Кернеса.

Усю здорову логіку, яку не добив Сталін, зараз кінчає постмодерн "Регіонів". У них предмети та їхні назви живуть окремо. Тому марш — улюблене дитя фашистської пропаганди — в сучасній Україні став антифашистським заходом. Запроторити всіх опонентів до тюрем — антифашистська політика. Розкрадання на тендерах — антифашистська економіка.

Зараз ви читаєте новину «Анти чи фашисти». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути