




У липневому номері українського Playboy, 26-річна зірка серіалу "Універ", Анастасія Самбурська протестує проти нелюдського ставлення до кролів, лежачи на лакованій поверхні рояля. Настя Самбурська народилася 1 березня 1987 в місті Приозерськ, Ленінградської області. Закінчивши школу, дівчина успішно закінчила Російську Академію Театрального Мистецтва і вступила на службу в Театр на Малій Бронній.
Акторська кар'єра Насті почалася в 2008 році з ролей у серіалах "Обручка", "Амазонки", "Дикий" і "Дівич-вечір". У 2001 році Анастасія Самбурська стала однією з нових героїнь продовження серіалу "Універ" - "Універ. Нова общага".
Христина Соколовська, яку грає Настя Самбурська - сильна, владна жінка, спортивної статури, яка за сюжетом серіалу недолюблює представників чоловічої статі.
В одному зі своїх інтерв'ю Анастасія зізналася, що Христина Соколовська абсолютно на неї не схожа, тому, що актриса просто не розуміє, як можна ненавидіти чоловіків.
Коментарі
1