Вівторок, 07 червня 2011 16:06

Валід Арфуш бомжував у Ніцці

Валід Арфуш бомжував у Ніцці

Перший заступник гендиректора Національної телекомпанії України Валід Аруш 20 років тому жив без даху над головою у Ніцці, на півдні Франції.

"Тут прожив найбідніші і найбагатші роки свого життя, - поділився своїми спогадами шоу-мен. - На початку 90-х ми з братом тут бомжували. Два роки у 1993-94-му тинялися Ніццою, бо там жила подруга брата, яка саме в той час народила йому доньку. Ми з Омаром не мали ні грошей, ні даху. Їли хто чим поділиться і спали разом з нашим псом-сенбернаром на вулицях. Чудово, насправді, коли є прямий зв'язок з містом: з бруківкою, з усіма звуками, з запахами. Коли тобі ніде спати і ніякі стіни тебе не захищають, то місто стає твоїм другом".

За словами Валіда Арфуша, Ніцца — найгуманніше місто для бездомних.

"Бомжі, зазвичай, помирають взимку. Але ми були бомжі-модники і бомжували влітку. Коли спиш на вулиці в Ніцці, не доводиться просити хліба. Завжди траплялися незнайомці, які ділилися смачною полуничкою, свіжими сандвічами. Одного разу з братом заснули на вулиці, а вранці побачили, що спимо серед базару. Люди розклали свої пожитки і почали торгувати. Нас не те що не прогнали — навіть не розбудили. Прокинулись — нам хто фрукти пропонує, хто круасани. Прекрасно було", - розповів він.

Подобається Арфушу і сама Ніцца: "Гори, море. Зараз найбільше люблю сидіти вранці в кав'ярні і пити каву. В Ніцці ніколи не працював, тільки жив. Це те, чого найбільше хочеться. Тепер мене туди тягне спрага за киснем. Без нього не можу потім нормально пережити рік".

Зараз ви читаєте новину «Валід Арфуш бомжував у Ніцці». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

5

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 41998
Голосування Кого з українських жінок-політиків назвете "іконою стилю"?
  • Юлія Тимошенко
  • Ганна Герман
  • Таїсія Повалій
  • Ірина Фаріон
  • Леся Оробець
  • Марія Матіос
  • Ольга Богомолець
Переглянути