Музиканти Арсен Мірзоян та Тоня Матвієнко після сольних турів Україною відпочили в Єгипті, в місті Марса-Алам.
"Дуже щаслива від того, що нарешті побувала на морі, - ділиться враженнями Тоня Матвієнко. - Бо останні два роки ніяк не вдавалося відпочити. Вже не вперше в цій країні, але завжди їду з радістю попірнати у Червоному морі. Це вагома причина для того, щоб відпочивати саме в Єгипті. Цього разу вперше побачила велетенську черепаху, яка змусила мене зануритися на самісеньке дно. А ще полюбляю поганяти на квадрациклі, скажімо, щоб змінити картинку - пустеля саме той випадок. Щось там є таке загадкове, де мій розум забуває про проблеми. Сім днів вражень і міцного сну, про який я так давно мріяла. Ну і коханий поруч. Що ще треба для щастя?"
Арсен Мірзоян теж поділився враженнями про відпочинок на Червоному морі:
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: З'явився мурал з Тонею Матвієнко
"Обожнюю море, сонце та ще й серед зими. Червоне море дійсно дуже красиве, обожнюю підводні прогулянки і нові знайомства з представниками місцевої фауни. Цього разу нам вдалося натрапити на морську корову. Натрапляли і на мурен, але не будили звіряток, бо немає дурних (сміється). Сафарі на квадрациклах - популярна розвага серед туристів, як екшн між релаксом на пляжі і підводними прогулянками. Марса-Алам трохи інакший. Відрізняється від того Єгипту, який традиційно пропонують туристам. Ще молодий і не розпіарений курорт серед країн пострадянського простору. Дуже багато німців і італійців. Тому на початку дивувало, що навіть бедуїни гарно володіють німецькою".
Співачка Тоня Матвієнко з Арсеном Мірзояном виховують доньку Ніну, яка народилась у січні.




















Коментарі