понеділок, 27 липня 2015 15:16

Солістка "А-Студіо" похизувалась підтягнутою фігурою після пологів

Автор: Соціальні мережі
 

Солістка "А-Студіо" Кеті Топурія повернула собі форму після пологів.

"Дівчата, вирішила вам написати, так як всі почали питати, як я так швидко увійшла в форму. Відповідаю: це тільки шляхом закривання рота, хоча і в мене зараз зайвих 5 кг, на фотках не видно, так як позувати я вмію. Зараз я поки більше не худну, мабуть організм не хоче все відразу скидати, хоча сиджу на дієті, а дієта у мене білкова + клітковина і багато води. Тобто правильне харчування! ", - Написала Топурія, супроводивши пост знімком у спокусливій бікіні.

Нагадаємо, нещодавно співачка народила дочку.

   

Зараз ви читаєте новину «Солістка "А-Студіо" похизувалась підтягнутою фігурою після пологів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 5298
Голосування Хто з українських зірок найчастіше оголюється на пікантних фото в соцмережах?
  • Настя Каменських
  • Софія Стужук
  • Леся Нікітюк
  • Анна Трінчер
  • Даша Астаф'єва
  • Злата Огнєвіч
  • Ваш варіант (напишіть у коментарях)
Переглянути