Солістка "А-Студіо" Кеті Топурія повернула собі форму після пологів.
"Дівчата, вирішила вам написати, так як всі почали питати, як я так швидко увійшла в форму. Відповідаю: це тільки шляхом закривання рота, хоча і в мене зараз зайвих 5 кг, на фотках не видно, так як позувати я вмію. Зараз я поки більше не худну, мабуть організм не хоче все відразу скидати, хоча сиджу на дієті, а дієта у мене білкова + клітковина і багато води. Тобто правильне харчування! ", - Написала Топурія, супроводивши пост знімком у спокусливій бікіні.
Нагадаємо, нещодавно співачка народила дочку.




















Коментарі