середа, 08 жовтня 2014 10:30

Памела Андерсон не втримала груди у шовковій сукні
2

Фото: SPLASH NEWS

Зірка Playboy Памела Андерсон днями на вечірці в Лос-Анджелесі Chateau Marmont - не втримала груди в сукні-комбінації. Актриса спробувала прикритися, але папараці встигли зробити кілька кадрів.

Її коротенька сукня продемонструвала те, що прийшла без спідньої білизни.

Нагадаємо, в минулому році секс-символ 90-х справила фурор, засмагаючи топлес на пляжі в Біарріц. Свої форми вона не соромлячись демонструвала і під час відпочинку на шезлонгу, і купаючись в морі. Цікаво, що помітивши папарацці, Андерсон не тільки не наділа верхню частину купальника, але ще й відверто стала позувати, демонстративно вигинаючись в спокусливих позах. Французькі ЗМІ у відповідь віддали Памеле належне - у свої роки вона виглядає зовсім непогано.

 

Зараз ви читаєте новину «Памела Андерсон не втримала груди у шовковій сукні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 5298
Голосування Хто з українських зірок найчастіше оголюється на пікантних фото в соцмережах?
  • Настя Каменських
  • Софія Стужук
  • Леся Нікітюк
  • Анна Трінчер
  • Даша Астаф'єва
  • Злата Огнєвіч
  • Ваш варіант (напишіть у коментарях)
Переглянути