Ексклюзиви
субота, 26 грудня 2015 02:19

Настя Каменських хоче стати "міс бікіні"

Автор: bestin.ua
 

Співачка Настя Каменських під час світового туру набрала зайві кілограми, про те, як збирається скидати вагу розповіла у передачі "Світське життя" на телеканалі 1+1.

"2,5 кілограми, з Нового року хочу поставити мету і бути у формі, щоб сказати, що я "міс бікіні" для самої себе", - говорить Настя Каменських.

Співачки захоплюється дружиною коміка Дяді Жори, яка змогла взяти участь у "Міс фітнес бікіні".

"Я бачилась з дружиною Дяді Жори вона чудова дівчина молодець, супер. Мені подобається, але я лише хочу подивитись. Я намагаюсь знайти час, щоб з'їздити на тріатлон, ось, що для мене потрібно, взяти участь. Я у Америці бігала по Манхеттену перший забіг. Це була моя мрія і вона реалізувалась. До марафону мені далеко, але я пробігла 5 кілометрів на час. Ми не спали три доби і я прибігла з літака, кинула одяг, переодягнулась і побігла. Мені казали: "ти що! Поспи, у тебе концерт". Я відповіла, що дуже хочу: мені так потрібно, мені було важко, але я подумала, коли ще побігати по Манхеттену", - говорить Настя Каменських.

Нагадаємо, Настя Каменських активно займається у тренажерній залі і намагється правильно харчуватися.

"Цю вправу робила сьогодні вперше. випади на вазі, 3 підходи по 20 повторень. Дуже незвично для мене, але ефективно", - підписала фото зі спортзалу співачка

Зараз ви читаєте новину «Настя Каменських хоче стати "міс бікіні"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 5298
Голосування Хто з українських зірок найчастіше оголюється на пікантних фото в соцмережах?
  • Настя Каменських
  • Софія Стужук
  • Леся Нікітюк
  • Анна Трінчер
  • Даша Астаф'єва
  • Злата Огнєвіч
  • Ваш варіант (напишіть у коментарях)
Переглянути