Пара Джессіка Альба і Кеш Воррен відпочили в Канкуні. Дочок, 2-річну Хевен і 5-річну Онор подружжя взяло з собою.
33-річна актриса, двічі матір, Альба знаходиться у відмінній формі, що й демонструє, хизуючись на Карибському узбережжі в чорно-білому бікіні з анімалістичним принтом (до речі, в цьому ж купальнику Джессіка святкувала свій день народження на вечірці в Лас-Вегасі).
Сама актриса зізнається, що зовсім не фанатка тренажерів:
"Найскладніше для мене - це присідання. А ще стрибки. І взагалі будь-які пліометрічені вправи мене дуже втомлюють. А ще я толком не вмію віджиматися", - сказала зірка.
Нагадаємо, в сепні відбудеться прем'єра фільму "Місто гріхів: Жінка, заради якої варто вбивати".




















Коментарі