Американська співачка та акторка Дженніфер Лопес засвітилася показі Dolce & Gabbana Alta Moda у приголомшливому образі.
У своєму Instagram знаменитість поділилася кадрами з модного заходу, який відбувся в італійському місті Таорміна на Сицилії.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Обраниця Стейтема похизувалася модельними формами в новій зйомці
Перед камерою постала в золотій сукні, щедро оздобленій різнокольоровим камінням. Образ доповнила блискучою накидкою в тон, масивним кольє, сережками, мініатюрною сумкою та туфлями. Волосся артистка зібрала в елегантну зачіску, а макіяж зробила нюдовий з акцентом на природне сяйво обличчя.
Раніше Лопес з'явилася на публіці з 18-річною донькою Еммою, яка наприкінці травня нібито почала ідентифікувати себе чоловіком та використовувати ім'я Оскар. Разом їх помітили шанувальники на концерті американської співачки Аріани Ґранде. Кадри, на яких зафіксували зірку, з'явилися в мережі. Перед камерою Джей постала в білому костюмі та сонцезахисних окулярах.




















Коментарі