Телеведуча Анфіса Чехова відпочиває на Балі. Зірка запостила на своїй сторінці у соціальній мережі, фото на якому хизується апетитними формами у купальнику.
"Як же ідеально мій купальник вписується в балийский пейзаж! Знайшла цю фірму рік тому, приїжджають додому із замовленням, все привозять в декількох розмірах. І нам, формастеньким, є де у них розгулятися))) Ще й білизна, і спортивні бюстики, дуже зручні, у них є. А що стосується цього купальника, то його головна перевага, на мій погляд, крім неземної краси😂 це те, що він сохне в лічені секунди. Ну, а поки ви милуєтеся ... купальником, авжеж я стрибаю у воду", - підписала знімок Чехова.
Нагадаємо, раніше телеведуча Анфіса Чехова відзначила день народження. Зірка поділилась на своїй сторінці у соціальній мережі знімками цього важливого дня. Серед світлин була і та, що телеведуча зробила у туалеті.
"Якщо в хід пішли туалетні Селфі ... значить День Народження вдався", - підписала знімок Чехова.




















Коментарі