Нерідко люди, поспішаючи зранку, не встигають поснідати і їдять на ходу будь-що.
Але швидкість споживання їжі позначається на фігурі, пише popmech.
Науковці з Великої Британії дослідили цю тенденцію. Вони опитали 800 респондентів про їхні звички, фізичні параметри та раціон. Серед опитаних були дорослі й діти.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 методів, щоб втримати вагу після схуднення
Згідно з результатами, саме час, який виділяють на прийом їжі, безпосередньо впливає на вагу. Ті, хто їсть швидко та не надто добре пережовує продукти, мають вищі шанси розповніти. Натомість повільна трапеза дозволяє швидше втамувати голод та не переїдати.
За словами дослідників, проблеми з зайвими кілограмами виникають не лише в дітей і підлітків, які звикли влаштовувати швидкі перекуси, а й у дорослих. Водночас стать зовсім не має значення. Старші діти зазвичай їдять трішки швидше, аніж їхні молодші брати чи сестри.
День необхідно починати з правильного сніданку. Однак багато традиційних ранкових страв є не такими корисними, якими їх вважають. Класичні ранкові десерти - вафлі, млинці та французькі тости - є марними, кажуть фахівці. По-перше, у них міститься велика кількість простих вуглеводів - ними наїстися точно не вдасться. А ось поживних речовин у цих стравах зовсім немає.
Коментарі